1. Úvod
  2.  » Nábytek

Nábytek

Nábytek je duší a základním prvkem každého bytu či domu. To, jak si zařídíte domov, velmi ovlivní každý váš den, proto je třeba volit pečlivě a s rozvahou. Nabízíme kvalitní nábytek od českého výrobce, vybírat můžete ze široké škály různých stylů, provedení, barev i materiálů. Každá místnost tak může mít svůj osobitý styl a charakter.

Čtěte více

Provedení nábytku

Ať už hledáte nábytek do obýváku, ložnice, kuchyně, jídelní stoly či postele, rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Zařízení jedné místnosti ovlivňuje charakter druhé, proto je vhodné, aby do sebe jednotlivé styly zapadaly a působily uceleným dojmem. Naše moderní nábytkové sestavy vám umožní vytvořit prostor, který se snadno přizpůsobí vašim představám a požadavkům.

Díky široké nabídce druhů nábytku a materiálu je prakticky každá nábytková sestava originál. Užijte si tu jedinečnost!

Nejoblíbenější kategorie z naší nabídky:

Lakované kuchyně

Lakované kuchyně

Nejžádanějším povrchem na kuchyňská dvířka jsou laky v lesku nebo sametovém matu. Nabízíme široký výběr dle vzorkovnice RAL a NCS.

Kuchyně z lamina

Kuchyně z lamina

Stále větší oblibě se těší lamina v UNI dekorech, v dekorech betonu, plechu, kovu, ale také velmi zdařilé dekory dřevin.

Nábytkové sestavy Torino

Pomocí jednotlivých prvků z tohoto nábytkového souboru je možné vytvořit sestavu podle Vašich potřeb a přání. Ta bude splňovat všechny nároky, které máte na moderní nábytek.

Přijďte, zavolejte, napište nám.