Nábytek

Nábytek je duší a základním prvkem každého bytu či domu. To, jak si zařídíte domov, velmi ovlivní každý váš den, proto je třeba volit pečlivě a s rozvahou. Nabízíme kvalitní nábytek od českého výrobce, vybírat můžete ze široké škály různých stylů, provedení, barev i materiálů. Každá místnost tak může mít svůj osobitý styl a charakter.

Čtěte více

Provedení nábytku

Ať už hledáte nábytek do obýváku, ložnice, kuchyně, jídelní stoly či postele, rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Zařízení jedné místnosti ovlivňuje charakter druhé, proto je vhodné, aby do sebe jednotlivé styly zapadaly a působily uceleným dojmem. Naše moderní nábytkové sestavy vám umožní vytvořit prostor, který se snadno přizpůsobí vašim představám a požadavkům.

Díky široké nabídce druhů nábytku a materiálu je prakticky každá nábytková sestava originál. Užijte si tu jedinečnost!

Nejoblíbenější kategorie z naší nabídky:

Lakované kuchyně

Lakované kuchyně

Nejžádanějším povrchem na kuchyňská dvířka jsou laky v lesku nebo sametovém matu. Nabízíme široký výběr dle vzorkovnice RAL a NCS.

Kuchyně z lamina

Kuchyně z lamina

Stále větší oblibě se těší lamina v UNI dekorech, v dekorech betonu, plechu, kovu, ale také velmi zdařilé dekory dřevin.

Ušák Eda

Ušák Eda

Relax pro všechny generace nabízí kvalitně zpracované křeslo, které je vhodným solitérem do každého interiéru.

Nábytkové sestavy Torino

Pomocí jednotlivých prvků z tohoto nábytkového souboru je možné vytvořit sestavu podle Vašich potřeb a přání. Ta bude splňovat všechny nároky, které máte na moderní nábytek.

Přijďte, zavolejte, napište nám.