Indukční varná deska s integrovanou sací věží

Panorama představuje spojení indukční varné deskystolního odsavače par v dokonalý celek s vysokou kvalitou.

Elegantní sací věž je z poloprůhledného skla a je umístěna na zadní straně varné desky, což je velmi praktické. Specialitou panoramatické sací věže je možnost 3 nastavitelných výšek. Můžete si vybrat výšku 10 cm, 20 cm nebo 30 cm pro optimální odsávání u zdroje vzniku páry, v závislosti na výšce vašeho nádobí. Po dokončení vaření zmizí sací věž do varné desky a tím je obnovena vizuální harmonie ve vaší kuchyni.

Harmonické spojení indukční varné desky a odsavače par vyvinuté společností NOVY získalo cenu za design Reddot award 2018.

Tento skvost můžete mít ve své kuchyni. Můžete si ji u nás objednat jako součást kuchyně nebo i samostatně, kontaktujte nás.

Poradíme vám s výběrem a zodpovíme vaše dotazy.

Volejte:
+420 777 777 661

Sdílejte tuto stránku s přáteli:

Napište a zeptejte se:

9 + 12 =

Nejoblíbenější kategorie z naší nabídky:

Lakované kuchyně

Lakované kuchyně

Nejžádanějším povrchem na kuchyňská dvířka jsou laky v lesku nebo sametovém matu. Nabízíme široký výběr dle vzorkovnice RAL a NCS.

Kuchyně z lamina

Kuchyně z lamina

Stále větší oblibě se těší lamina v UNI dekorech, v dekorech betonu, plechu, kovu, ale také velmi zdařilé dekory dřevin.

Ušák Eda

Ušák Eda

Relax pro všechny generace nabízí kvalitně zpracované křeslo, které je vhodným solitérem do každého interiéru.

Nábytkové sestavy Torino

Pomocí jednotlivých prvků z tohoto nábytkového souboru je možné vytvořit sestavu podle Vašich potřeb a přání. Ta bude splňovat všechny nároky, které máte na moderní nábytek.

Přijďte, zavolejte, napište nám.