1. Úvod
  2.  » 
  3. Kuchyně na míru
  4.  » Indukční varná deska s integrovanou sací věží

Indukční varná deska s integrovanou sací věží

Panorama představuje spojení indukční varné deskystolního odsavače par v dokonalý celek s vysokou kvalitou.

Elegantní sací věž je z poloprůhledného skla a je umístěna na zadní straně varné desky, což je velmi praktické. Specialitou panoramatické sací věže je možnost 3 nastavitelných výšek. Můžete si vybrat výšku 10 cm, 20 cm nebo 30 cm pro optimální odsávání u zdroje vzniku páry, v závislosti na výšce vašeho nádobí. Po dokončení vaření zmizí sací věž do varné desky a tím je obnovena vizuální harmonie ve vaší kuchyni.

Harmonické spojení indukční varné desky a odsavače par vyvinuté společností NOVY získalo cenu za design Reddot award 2018.

Tento skvost můžete mít ve své kuchyni. Můžete si ji u nás objednat jako součást kuchyně nebo i samostatně, kontaktujte nás.

Poradíme vám s výběrem a zodpovíme vaše dotazy.

Volejte:
+420 777 777 661

Sdílejte tuto stránku s přáteli:

Napište a zeptejte se:

15 + 5 =

Nejoblíbenější kategorie z naší nabídky:

Lakované kuchyně

Lakované kuchyně

Nejžádanějším povrchem na kuchyňská dvířka jsou laky v lesku nebo sametovém matu. Nabízíme široký výběr dle vzorkovnice RAL a NCS.

Kuchyně z lamina

Kuchyně z lamina

Stále větší oblibě se těší lamina v UNI dekorech, v dekorech betonu, plechu, kovu, ale také velmi zdařilé dekory dřevin.

Nábytkové sestavy Torino

Pomocí jednotlivých prvků z tohoto nábytkového souboru je možné vytvořit sestavu podle Vašich potřeb a přání. Ta bude splňovat všechny nároky, které máte na moderní nábytek.

Přijďte, zavolejte, napište nám.