1. Úvod
  2.  » 
  3. Kuchyně na míru
  4.  » Rustikální kuchyně z masivu

Rustikální kuchyně z masivu

Kuchyně z masivu jsou základem každé stylové domácnosti. Dřevěná kuchyně je nadčasovou záležitostí, klasikou, která potěší v jakékoliv době a uchová si krásu a užitnou hodnotu po několik generací. Rustikální kuchyně z masivu jsou oblíbené pro svůj klasický vzhled prověřený léty zkušeností. Moderní dřevěné kuchyně jsou populární právě díky spojení klasiky a současných trendů bydlení.

Čtěte více

Provedení rustikálních kuchyní z masivu

Masivní kuchyně jsou vyráběny z biodesky či z masivního rámečku s výplní. Výhodou masivní biodesky je přitom její třívrstvá skladba, která zabraňuje kroucení dřeva. Jednotlivé typy kuchyní se od sebe liší způsobem profilování rámečku, tvarem rámečku a typem výplně, které mohou být profilované z masivního dřeva, nebo jsou hladce dýhované.

Na výrobu kuchyní z masivu se nejčastěji používá dřevo dubu, jasanu, buku, třešně, olše, javoru či ořechu. Povrchová úprava se provádí lakováním a mořením. Speciální povrchové úpravy lze docílit přidáním patiny do základního materiálu dřevin, tedy jasanu, který se vyznačuje otevřeným pórem. Základní barevný odstín dvířek lze pak zvolit ze vzorkovnice RAL nebo NCS.

Poradíme vám s výběrem a zodpovíme vaše dotazy.

Volejte:
+420 777 777 661

Sdílejte tuto stránku s přáteli:

Napište a zeptejte se:

7 + 14 =