Naši partneři

Logo Šimbera  Interiérové dveře a zárubně Šimbera s.r.o. 
Výroba interiérových dveří a zárubní z přírodních materiálů (vnitřní dřevěné dveře a zárubně) je naše specializace. Pomocí nových technologií, dobrého vybavení a především odborné zdatnosti našich pracovníků vyrábíme produkty, které jsou nejen pěkné, ale i po letech bez známek újmy na kvalitě – interiérové dveře tvořené živou přírodou.
  SITUS furniture s.r.o.
Značka nábytku založená na ryze přírodních materiálech, promyšleném a zkušenostmi prověřeném tvaru a funkci, moderních technologiích i tradiční řemeslné dovednosti. Cílem je nabízet výrobky vysokých užitných vlastností, které vás budou provázet dlouhá léta.
Logo Barevná skla  Barevná skla s.r.o. – Skleněné obklady do kuchyně a do koupelny, pracovní desky, dvířka ke kuchyňské lince, celoskleněné dveře.
  Digestoře Best – výhradní dovozce digestoří Best do České a Slovenské republiky. Široká nabídka doplňků a příslušenství ke správné instalaci a údržbě digestoře.
  ANCOR CZ – dřezy pro domácnost, kuchyňské baterie, systémy tříděného odpadu a drtiče odpadu.
  Bond Marketing s.r.o. – Již od roku 1995 dodává naše firma drtiče Anaheim Mfg. California. Nejen 50-tiletá tradice výroby těchto drtičů v USA, ale i naše vlastní zkušenost prověřila kvalitu těchto drtičů. Pokud si vyberete kterýkoli model drtiče BONE CRUSHER, stanete se dalším spokojeným klientem naší firmy. Naše drtiče jsou kvalitní, bezúdržboví a spolehliví pomocníci.
  Franke s.r.o. – Kuchyňské dřezy, baterie, odsavače par
a systémy třídění odpadu
ČEKO IMPORT a.s. – Nabízíme Vám NEJPRODÁVANEJŠÍ DIGESTOŘE
  BSH domácí spotřebiče s.r.o. – Značka Bosch je v oblasti domácích spotřebičů již více než 75 let symbolem technologické vyspělosti, pečlivého zpracování a spolehlivosti. Dnes patří k předním značkám domácích spotřebičů v Evropě. Ledničky, pračky, myčky, sporáky a malé spotřebiče se prodávají po celém světě.
  BSH domácí spotřebiče s.r.o. – Siemens patří mezi přední světové značky domácích spotřebičů. Již více než 160 let je symbolem kreativity, kvality, přesnosti a technologických inovací. Značka nabízí řadu vestavných i volně stojících spotřebičů v různých produktových kategoriích, od vaření přes praní, chlazení, mražení, mytí nádobí, až po malé spotřebiče.
DUET CZ, s.r.o. – Kancelářský sedací nábytek a HPL lamináty HOMAPAL a HOMANIT
  POLYSTON s.r.o. – pracovní desky, obklady, dřezy, umyvadlové desky, parapety
  Schock CZ – NanoGranitové a Granitové dřezy Schock, vodovodní baterie, příslušenství a doplňky.
  Whirlpool CR, spol. s.r.o. – Přední prodejce na trhu bílé techniky, domácích spotřebičů a vybavení domácnosti.
Whirlpool do vaší kuchyně přináší inteligentní spotřebiče se 6. smyslem.
Díky nim vždy dosáhnete dokonalých výsledků podle vašich představ.
  Držáky a madla vám usnadní práci nejen v kuchyni.
  Textilní návrhářka Hana Kroa. Česká autorská kolekce látek v interiéru.
  Fotograf Vojta Herout – www.nafotime.cz.