Úvod // Kuchyně // Dýhované kuchyně // Kuchyně Magnific

Kuchyně Magnific

 

Kuchyně MAGNIFIC je unikátní polohovatelným varným a mycím centrem. Středobodem je osvětlený výškově stavitelný ostrůvek s bezpečnostními prvky. Spotřebiče a úložné prostory jsou uschovány ve vestavěných skříních, tudíž nenarušují koncepci obytné kuchyně. Dvířka jsou vyrobena z exotické dýhy crazy wood nebo dokončena metalickým lakem. Pracovní deska z umělého kamene vyrobená z jednoho celku je neobyčejná prosvětleným barovým pultíkem.

Výškově stavitelná pracovní plocha kuchyňského bloku umožňuje optimální nastavení pracovní plochy v rozsahu 80–110 cm podle výšky postavy uživatele, podle potřeby práce ve stoje či vsedě na zvýšené pracovní židli, případně podle druhu prováděné činnosti.

Současný trend života vede ke střídání více uživatelů v kuchyni. Při výrazně rozdílné výšce postav těchto uživatelů může být problematické určení „kompromisní“ výšky pracovní plochy. S polohovacím systémem se mohou u vaření střídat uživatelé rozdílných výšek a přitom pracovat na pracovní ploše s optimální pracovní výškou. Během práce v kuchyni jsou prováděny různé činnosti, které by ideálně vyžadovaly rozdílné pracovní výšky: jemnější práce je vhodné provádět ve větší výšce blíže očím, hrubší práce naopak níže. Polohovací systém umožní zvolení/nastavení optimální pracovní výšky podle druhu právě prováděné pracovní činnosti.

Výškově polohovatelný kuchyňský blok je vhodné doplňovat výškově stavitelnými „barovými“ pracovními křesílky, které umožní nastavení optimální výšky pro přisednutí k pracovní ploše.

Elektrický pohon systému výškového polohování je snadno ovládán pevně zabudovaným ovladačem, nebo volitelně bezdrátovým ovladačem. Polohovací systém umožňuje také nastavení uživatelských výšek, jejich uložení do paměti a následně jejich snadné automatické vyvolání.

Polohovací systém je spouštěn trvalým stisknutím tlačítka ovladače, pohyb kuchyňského bloku je tedy pod vědomou kontrolou osoby manipulující s ovladačem.

Navíc je polohovací systém vybaven bezpečnostním zařízením, které brání případnému zranění uživatele a poškození okolního zařízení při nesprávném ovládání. Při nežádoucím kontaktu na rizikových zónách kuchyňského bloku je pohyb automaticky zastaven a spuštěn částečný zpětný krok.

Tato kuchyně získala první místo Grand prix MOBITEX v kategorii Progresivní materiál/technologie.

 

//  KE STAŽENÍ

//  PROVEDENÍ

33 druhů dýh

odstíny laků z celého vzorníku RAL a NCS

103 dekorů lamino 

 

// poptávkový formulář

  Po obdržení Vašeho požadavku se s Vámi spojí náš pracovník a smluví s Vámi schůzku v prodejně
 
 
 
 
 
   
 
   *povinný údaj